InRybář

S InRybářem jsme začali spolupracovat začátkem roku 2017 a jsme jejich klíčovým partnerem do dnes.

Web jsme převzali po původním programátorovi a pod našima rukama prošel spoustou úprav a také pravidelnou údržbou. Mezi úpravami bylo například vytvoření reklamních ploch, které do té doby na webu nebyly.

Before After

Jelikož původní verze nebyla responzivní a přestala vyhovovat současným trendům, proběhlo v roce 2021 kompletní předělání webových stránek. V rámci nového webu se prováděla i spousta úprav, například se měnila struktura trvalých odkazů. Všechny změny byly s důrazem na zachování pozic, či dokonce vylepšení pozic v rámci SEO.

Po spuštění nových webových stránek jsme museli řešit změny v algoritmech Google, v důsledku kterých se InRybář pomalu přestával zobrazovat v Google Discover. Společně s odborníky na Google produkty jsme implementovali všechny požadované technické úpravy a pomáhali jsme s optimalizací obsahu. Výsledkem je zdvojnásobení návštěvnosti oproti předchozím nejlepším výsledkům. Komunikaci s odborníky jsme převzali na sebe, takže klient s nimi téměř nemusel komunikovat.

InRybář uživatelé

Realizovali jsme kompletní řešení cookies a GDPR dle platných norem. Vše bylo konzultováno s právníky.

Web jsme dostali i na domovskou stránku Seznamu, kdy Seznam požaduje, aby se zobrazovaly pouze Sklik reklamy po celou dobu návštěvy. Zároveň prokliky na affiliate musí být zneaktivněny. Všechny tyto požadavky jsme realizovali.

V neposlední řadě zařizujeme kompletní hosting, který je optimalizovaný pro daný web. Naše komplexní řešení zahrnuje také cachování SQL dotazů v Redis, což výrazně zrychluje odezvu webu. Vše je samozřejmě monitorováno a provádí se pravidelné zálohy.

Z této dlouhé spolupráce vzniklo přátelství, kdy pravidelně nad pivem s klientem řešíme, kam můžeme InRybáře ještě posunout. Ne jednou jsme řešili problémy, které nastaly, klidně i v 1 ráno. Stačilo že klient zvedl telefon a už jsme vše řešili.