CHemServis EU

CHemServis EU

Pro firmu CHemServis EU jsme v roce 2023 realizovali nový e-shop na prodej bazénové chemie a staráme se o jejich online marketing.

Avšak naše cesty se poprvé střetly o několik let zpět, kdy jsme měli za úkol poskytnout rychlejší a kvalitnější hosting prezentačního webu a e-shopu. Na stávajícím řešení již nešlo tak velké objemy objednávek zvládnout. Vytvořili jsme tedy server na míru, který byl do posledního detailu optimalizovaný pro běh těchto dvou wordpress webů.

CHemServis EU produkt

Na původním e-shopu se prostřídalo několik vývojářů a byl už tak velmi složitě udržitelný. Navíc proces objednávky ne vždy fungoval správně. Design již také neodpovídal současným trendům a nebyl zcela responzivní, což snižovalo přehlednost celého e-shopu.

E-shop zahrnuje celou řadu dopravců, kdy některé produkty nesmí být doručovány určitými dopravci a hlídá se také maximální váha. Integrace samozřejmě zahrnuje také Heureku a Zboží.cz.

Bylo potřeba také řešit špatné SEO e-shopu. Zde jsme se vyvarovali všech chyb na původním e-shopu, přetextovali jsme příspěvky, změnili popisy u produktů.

Fotky produktů byly nejednotné a v různých velikostních formátech. Proto jsme je všechny nafotili znova a upravili.

V dnešní době se stále staráme o veškeré aktualizace a doděláváme různé funkce, které si klient přeje implementovat.